Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.03.2017 16:35 Publikacja: 16.03.2017 15:57
Foto: Flickr, Ruggero Palazzo
Według agencji, jest to antynikotynowy program rozpisany na lata 2017-22 i później, którego celem jest zwalczenie używania tytoniu. Rosja zamierza go zakończyć w 2035 roku całkowitym zakazem wolnego handlu wyrobami tytoniowymi.
Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia zakłada, że w 2035 roku zaledwie 1 proc. Rosjan będzie pozostawało w szponach papierosowego nałogu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Jeśli w ciągu 50 dni Putin na poważnie nie rozpocznie rozmów pokojowych z Ukrainą, Ameryka nałoży na Rosję sankc...
Po spotkaniu z sekretarzem generalnym NATO Markiem Rutte, Donald Trump zapowiedział przekazanie Ukrainie „najlep...
Będziemy wspierali Ukrainę tak długo i w takiej skali, jaka jest niezbędna, aby Ukraina mogła się obronić nie ty...
Z powodu wypowiedzi na temat Władimira Putina rosyjscy propagandyści zaczynają ubliżać przywódcy USA. Kreml sam...
Prezydent USA zapowiedział na poniedziałek „fundamentalne wystąpienie w sprawie Rosji”.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas