Reklama

Andrzej Halicki: Rafał Bochenek kłamał

- Rzecznik rządu Rafał Bochenek wystąpił z kłamliwym przekazem, że PO chciała przyjmować nieograniczoną liczbę uchodźców - mówił w programie #RZECZoPOLITYCE Andrzej Halicki, poseł Platformy Obywatelskiej.

Aktualizacja: 11.05.2017 10:16 Publikacja: 11.05.2017 10:04

Andrzej Halicki

Andrzej Halicki

Foto: rp.pl

Jeden z liderów PO mówił, że jego partia nie chciała przyjmowania nieograniczonej liczby uchodźców. - Liczby, które padały były granicą naszych możliwości, ale żaden uchodźca do Polski nie przyjechał - powiedział Halicki. 

Jego zdaniem ostatecznie Polsce nic w Unii Europejskiej nie narzucano, bo wyższe notowania miał ówczesny rząd, który tworzyła Platforma. - Żeby mieć wpływ na jakieś decyzje w UE, to trzeba mieć silną pozycję, a dziś nasza pozycja to 1:27 - mówił Halicki. 

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: Polacy jednoznacznie o obecności polskich żołnierzy na Ukrainie
Polityka
Gen. Mirosław Różański o dronie: Rosja nas testuje. Powinniśmy odpowiedzieć stanowczo
Polityka
Zbigniew Bogucki wyjaśnia co może zrobić rząd, by Karol Nawrocki nie wetował ustaw
Polityka
Sondaż: Polska nieobecna w Białym Domu. Kto, zdaniem Polaków, za to odpowiada?
Materiał Promocyjny
Firmy coraz częściej stawiają na prestiż
Reklama
Reklama