Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.02.2018 17:30 Publikacja: 15.02.2018 17:21
Akcja zatrzymania Władysława Frasyniuka
Foto: YouTube
Łapiński pytany o zatrzymanie Frasyniuka (policja przyszła do niego ok. 6 rano, wyprowadzono go z domu i doprowadzono do prokuratury, gdzie odmówił składania zeznań, w kajdankach) poinformował, że nie rozmawiał o tej sprawie z prezydentem Andrzejem Dudą i w związku z tym nie wie jaka jest jego ocena tego wydarzenia, ponieważ "nie jest tak że prezydent musi wypowiadać się w każdej kwestii".
Pytany czy sam nie ma wątpliwości w sprawie okoliczności zatrzymania stwierdził, że to "eksperci powinni się wypowiadać czy 6 rano jest godziną, kiedy takie czynności trzeba prowadzić".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Sondaż UCE Research dla Onetu wskazuje, że na pytanie który rząd podjął działania w większym stopniu zmieniające...
Ugrupowanie, założone przez Kornela Morawieckiego, odeszło od swojej nazwy i przestało nawiązywać do dorobku Sol...
Po Ukraińcach i Białorusinach obywatele kolejnego kraju mieli dostać gwarancję pełnych praw emerytalno-rentowych...
Rozwiązania, które będą proponowane przez rząd, muszą szanować polską tradycję, tożsamość, wolność i demokrację...
Prof. Krzysztof Ruchniewicz, dyrektor Instytutu Pileckiego, deklaruje, że będzie kontynuował projekty, które dot...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas