Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.03.2018 08:16 Publikacja: 15.03.2018 07:59
Foto: tv.rp.pl
Lubnauer przekonywała, że nie zauważa, by Pierwsza Dama angażowała się w życie publiczne w zakresie, który usprawiedliwiałby wypłacanie jej pensji.
Szefowa Nowoczesnej dodała, że można byłoby się zastanowić czy z budżetu państwa nie powinno się opłacać składek ZUS-owskich Pierwszej Damie. Jej zdaniem można byłoby też zastanowić się czy Pierwszej Damie nie należałoby umożliwić podejmowania pracy zarobkowej w czasie, gdy jej mąż pełni funkcję prezydenta.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Od 7 lipca Polska tymczasowo przywróciła kontrole na granicy z Niemcami i Litwą – decyzja ta, ogłoszona przez Do...
Zaledwie jeden przypadek przemytu migrantów na granicy z Litwą. Na zachodniej, z Niemcami – żadnego. Pierwsza no...
- Jeżeli słyszę teraz opowieści o tym, że dokonuje się zdrada, oto Judasz pod osłoną nocy idzie zdradzić pana, t...
- Premierem będzie Donald Tusk, koalicja będzie tracić i prędzej czy później ten rząd będzie mniejszościowy, bo...
Poseł Polski 2050 Tomasz Zimoch poinformował, że decyzją prezydium klubu został zawieszony na miesiąc w prawach...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas