Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.03.2018 15:33 Publikacja: 29.03.2018 15:23
Foto: Chris McAndrew [CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons
Zdaniem Paisleya oskarżony o gwałt powinien mieć takie samo prawo do zachowania anonimowości jak ofiara gwałtu. Poseł upomina się o zmiany przepisów w tym zakresie.
Jego komentarz nawiązuje do głośnego procesu graczy rugby - Paddy'ego Jacksona i Stuarta Oldinga, którzy zostali oskarżeni o gwałty, ale 28 marca sąd oczyścił ich z tego zarzutu. Proces sportowców był jednak szeroko omawiany przez media, a ich nazwiska długo pojawiały się jako nazwiska potencjalnych gwałcicieli.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Premier Donald Tusk leci w czwartek do Rzymu na Konferencję Odbudowy Ukrainy. Ale to też okazja do zacieśnienia...
Kurczy się grupa umiarkowanych polityków w Partii Republikańskiej. Wykruszają się w spolaryzowanym systemie poli...
Prezydent USA Donald Trump nazwał w niedzielę plany Elona Muska utworzenia nowej partii politycznej „absurdalnym...
W Izraelu zapadła przełomowa decyzja dotycząca obowiązkowej służby wojskowej. Sąd Najwyższy uchylił wieloletnie...
Elon Musk, najbogatszy człowiek na świecie i do niedawna bliski współpracownik prezydenta USA Donalda Trumpa, og...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas