Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.07.2019 23:20 Publikacja: 25.07.2019 23:08
Poseł Norbert Kaczmarczyk (z lewej) i wicemarszałek Sejmu z Kukiz'15 Stanisław Tyszka
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
O transferze posła napisał lokalny "Kurier Tarnowski". Kaczmarczyk w wyborach parlamentarnych w 2015 roku kandydował w okręgu tarnowskim z pierwszego miejsca na liście Kukiz’15. Wszedł do Sejmu, uzyskawszy 8926 głosów.
- Składam serdeczne podziękowanie na ręce przewodniczącego Pawła Kukiza za szansę jaką dostałem. Ja jej nie zmarnowałem i nie zmarnuję, ponieważ moim celem zawsze była, jest i będzie praca dla ludzi – praca dla Polski. Życzę wszystkiego dobrego moim kolegom i koleżankom z Kukiz’15. Zapraszam do współpracy wszystkich z okręgu tarnowskiego, którym leży na sercu dobro Polski. Ja czuję odpowiedzialność za Polskę i chcę dla naszej Ojczyzny pracować - powiedział Kaczmarczyk, cytowany przez "Kurier Tarnowski".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W piątek liderzy koalicji znów spotkają się, by rozmawiać o rekonstrukcji rządu. Donald Tusk ma przedstawić plan...
Od 7 lipca Polska wprowadza tymczasowe kontrole graniczne z zachodnimi i północno-wschodnimi sąsiadami, aby – ja...
Znamy nazwisko przyszłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent elekt Karol Nawrocki poinformował, kt...
Pod koniec tygodnia – prawdopodobnie w piątek – Donald Tusk spotka się z liderami partii koalicyjnych i przedsta...
Granica znów staje się osią politycznej mobilizacji i centrum polityki. Ogłoszenie przez Donalda Tuska kontroli...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas