Reklama

Rusza nowa akcja "Powiedz Kidawie o sprawie"

"Powiedz Kidawie o sprawie" to nowa akcja w ramach kampanii Koalicji Obywatelskiej. Pierwsze spotkanie w nowym formacie - w którym kładziony jest nacisk na konkretne sprawy i tematy ważne indywidualnie dla wyborców - odbędzie się poniedziałek 23 września w Lublinie, na Placu Litewskim.

Publikacja: 22.09.2019 17:45

Rusza nowa akcja "Powiedz Kidawie o sprawie"

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Kandydatka KO na premiera w poniedziałek odwiedza woj. lubelskie. Planowane są spotkania między innymi w Międzyrzecu Podlaskim (z kobietami i kołem gospodyń wiejskich), z samorządowcami i mieszkańcami Włodawy, w szpitalu powiatowym w Łęcznej i w Lublinie. 

Akcja została już zapowiedziana w kanałach społecznościowych Koalicji i będzie najpewniej jednym z ważniejszych elementów finałowego etapu kampanii. 

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
W poszukiwaniu nowego pokolenia prezesów: dlaczego warto dbać o MŚP
Polityka
PO, Nowoczesna i Inicjatywa Polska się zjednoczyły. Tusk: Dobro zwycięża zło, ale musi być silne
Polityka
Współpraca PiS i Konfederacji, ale bez Kaczyńskiego i Morawieckiego? Znamy zdanie Polaków
Polityka
Sikorski o „bredniach” Kaczyńskiego i „wielkoruskim imperializmie”
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Polityka
Sondaż: Której partii Polacy najbardziej nie chcieliby zobaczyć w przyszłym Sejmie?
Materiał Promocyjny
Prawnik 4.0 – AI, LegalTech, dane w codziennej praktyce
Reklama
Reklama