- Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej. Unia nie oferuje nam obecnie korzyści tylko represje polityczne. To jest conajmniej jeden powód. Zagrożeniem i ograniczeniem naszych możliwości jest również wejście w życie porozumienia TTIP - powiedział Winnicki.

Prezes Ruchu Narodowego trzyma kciuki za Brexit. - Wiem, że to może wiązać się z problemami dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy dojrzewają do świadomości, że migranci z Europy wschodniej nie są największym zagrożeniem. Mimo wyboru muzułmanina na burmistrza Londynu, wiem, że Brytyjczycy dojrzewają. Brexit jest potrzebny, bo unije elity na kryzys imigracyjny odpowiadają zwiększeniem ilości imigrantów. Brexit to impuls dla trzeźwości Unii Europejskiej - dodał gość programu RZECzoPOLITYCE.

Winnicki nie wyobraża sobie, by muzułmanin mógł zostać prezydentem Warszawy. - Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Na szczęście do nas nie dotarła fala multikulturyzmu, ale możemy obserwować jej skutki w Europie. Polak będzie mądry przed szkodą - uważa lider Ruchu Narodowego.

Czy powinniśmy się przygotowywać na Polexit? - Zobaczymy atmosferę po referendum w Wielkiej Brytanii. Musimy przygotować plan na przyszłość. Dokładnie ustalić, co po Unii Europejskiej. Europa środkowa oczekuje alternatywy. Wiktor Orban mówił, że Polska powinna być liderem Europy środkowej. Polska zamiast to zrobić, wysłała Radosława Sikorskiego do Berlina i on złożył tam hołd lenny - powiedział.

Węgry nie są ogromnym krajem, ale są wyrazistym punktem odniesienia w Europie i to jest dobra informacja - dodał Winnicki.

Lider Ruchu Narodowego uważa, że masakra w Orlando, w której zginęło łącznie 50 osób jest efektem połączenia trzech elementów: homoseksualnego klubu, strefy wolnej od broni i obecności muzułmanów, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych.

Winnicki dodał, że gdyby jego dziecko było homoseksualistą to próbowałby je wyleczyć. - Bywają różne przypadłości. Homoseksualizm to pewna niepełnosprawność. Jest to pewna dysfunkcja - ocenił.

Gość programu mówił również na temat zwiększenia dostępu do broni w naszym kraju. - Chcę, by dostęp do broni był łatwiejszy. Broń nie powinna być tak powszechna jak bułki w sklepie, ale Polacy powinni mieć ławiejszą możliwość posiadania broni. Powinni również przejść odpowiednie przeszkolenia w tym zakresie - powiedział.

Autopromocja
Wyjątkowa okazja

Roczny dostęp do treści rp.pl za pół ceny

KUP TERAZ