Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.10.2019 14:12 Publikacja: 09.10.2019 14:05
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Do Sejmu weszłyby jeszcze Lewica, którą popiera 13,8 proc. respondentów. W porównaniu do badania z 4 października Koalicja Obywatelska straciła 1,6 pkt. proc. poparcia, a Lewica zyskała 1,8 pkt. proc. - czytamy w Onecie.
W Sejmie znalazłby się jeszcze PSL, który startuje w wyborach razem z Kukiz'15. Na listę ludowców chce głosować 6,2 proc. respondentów.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Polska zamknie granicę z Białorusią w nocy z czwartku na piątek - zapowiedział premier Donald Tusk. Zamknięte zo...
W Sejmie odbyło się ślubowanie czworga nowych posłów, członków klubu Prawo i Sprawiedliwość. Na Wiejską wrócił m...
Polityka pamięci powinna działać w spokoju, a nie w wojnie i w pożarach – mówi Karol Madaj, p.o. dyrektora Insty...
Za politykę zagraniczną państwa powinien odpowiadać rząd. Natomiast prezydent jest reprezentantem państwa także...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas