Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.11.2016 09:11 Publikacja: 25.11.2016 07:24
Foto: rp.pl
Gość mówił, że gabinet cieni PO będzie spotykał się raz w tygodniu przez najbliższe trzy lata. - Jeśli chodzi o projekty ustaw, będą też działania legislacyjne – zapewnił Brejza.
Poseł Platformy mówił, że w prokuraturze zostały wprowadzone metody rodem ze Wschodu i pierwsze co PO będzie zamierzała zrobić po wygraniu wyborów, będzie przywrócenie poprzedniej formuły. - Przede wszystkim reform potrzebuje prokuratura, która została upolityczniona.
Posłanka Polskiego Stronnictwa Ludowego Urszula Nowogórska potwierdziła jednoznaczny sprzeciw swojej partii wobe...
Cały system wyborczy został rozregulowany przez ostatnie lata rządów PiS u - mówił w rozmowie z Joanną Ćwiek-Świ...
Nowa Nadzieja Sławomira Mentzena mogła świadomie pozyskiwać środki z nielegalnych źródeł, czyli od osób prawnych...
Projekt o ograniczeniu 800+ dla cudzoziemców wprowadzi przede wszystkim realną weryfikację uprawnionych – dziś Z...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
- Ludziom z komisji wyborczych należy się szacunek i podziękowanie, a nie szurskie teorie spiskowe, których nie...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas