Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.04.2017 14:14 Publikacja: 27.04.2017 13:39
Wicepremier Mateusz Morawiecki
Foto: Rzeczpospolita, Jerzy Dudek
28 proc. ankietowanych uważa, że tzw. Konstytucja Biznesu nie jest realną pomocą dla przedsiębiorstw, ale jedynie o 0,8 p.p. mniejszy odsetek jest przeciwnego zdania. Największa Grupa badanych (45 proc.) nie ma jeszcze w tej sprawie sprecyzowanej opinii.
- Częściej przeciwni idei tzw. Konstytucji Biznesu są mężczyźni, kobiety wyrażają większe poparcie, ale jednocześnie większy odsetek nie ma zdania w tej kwestii. Realną pomoc w tym przedsięwzięciu częściej widzą osoby w wieku do 24 lat (38 proc.), o wykształceniu podstawowym/gimnazjalnym (48 proc.), o dochodzie netto na rękę poniżej 1000 zł (42 proc.) oraz ankietowani z miast do 20 tysięcy mieszkańców (30 proc.) - zwraca uwagę Piotr Zimolzak z agencji badawczej SW Research.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Od 7 lipca Polska tymczasowo przywróciła kontrole na granicy z Niemcami i Litwą – decyzja ta, ogłoszona przez Do...
Zaledwie jeden przypadek przemytu migrantów na granicy z Litwą. Na zachodniej, z Niemcami – żadnego. Pierwsza no...
- Jeżeli słyszę teraz opowieści o tym, że dokonuje się zdrada, oto Judasz pod osłoną nocy idzie zdradzić pana, t...
- Premierem będzie Donald Tusk, koalicja będzie tracić i prędzej czy później ten rząd będzie mniejszościowy, bo...
Poseł Polski 2050 Tomasz Zimoch poinformował, że decyzją prezydium klubu został zawieszony na miesiąc w prawach...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas