Reklama
Rozwiń
Reklama

Cieślik & Górski: Nike dla Wałęsy, Nobel dla Kempy

Wszyscy podsumowują rok 2018, a my już wiemy, kto otrzyma najważniejsze nagrody i wyróżnienia w roku 2019.

Publikacja: 28.12.2018 18:00

Cieślik & Górski: Nike dla Wałęsy, Nobel dla Kempy

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

Antynagroda – tę otrzyma ksiądz Jankowski. Polega ona na odebraniu wszystkich posiadanych nagród. Będzie to największy spadek w klasyfikacji medalowej i dożywotnia dyskwalifikacja połączona z obaleniem pomnika.

Białego konia przewiązanego czerwoną kokardką dostanie od zwolenników opozycji Donald Tusk. Nie mogąc się doczekać, aż wróci z Brukseli na białym koniu, spróbują w ten sposób przyspieszyć jego decyzję.

Pozostało jeszcze 91% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
„Posłuchaj Plus Minus”: Czy inteligencja jest tylko za Platformą
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Plus Minus
Odwaga pojednania. Nieznany głos abp. Kominka
Plus Minus
„Kubek na tsunami”: Żywotna żałoba przegadana ze sztuczną inteligencją
Plus Minus
„Kaku: Ancient Seal”: Zręczny bohater
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Plus Minus
„Konflikt”: Wojna na poważnie
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama