Bogusław Liberadzki: Współpraca z Wałęsą, lojalność wobec Olszewskiego
Jako wiceminister transportu starałem się współpracować z prezydentem Wałęsą i być lojalny wobec premiera Olszewskiego. To się dało zrobić, bo jednak i Wałęsa, i Olszewski uważali, że trzeba popychać kraj do przodu - mówi Bogusław Liberadzki, minister transportu w rządach SLD–PSL, europoseł.