Reklama

Jacek Nizinkiewicz: Dlaczego TV Republika nie będzie polskim Fox News i co straci przez to PiS?

Wraz ze zmianami w TVP i w mediach publicznych rośnie potencjał mediów prawicowych, który ograniczą niemądre wypowiedzi Jana Pietrzaka i Marka Króla. IKEA i mBank to początek bojkotu stacji, która szkodzi sobie i partii Jarosława Kaczyńskiego.

Publikacja: 04.01.2024 13:55

Tomasz Sakiewicz (na zdjęciu) marnuje potencjał Telewizji Republika, która mogła być tym dla PiS czy

Tomasz Sakiewicz (na zdjęciu) marnuje potencjał Telewizji Republika, która mogła być tym dla PiS czym w USA dla Republikanów i Donalda Trumpa jest Fox News

Foto: screen z TV Republika

Prezes PiS ma ciężką rękę do mediów. W latach 90-tych Jarosław Kaczyński zmarnował potencjał „Expressu Wieczornego”, który obsadził swoimi ludźmi, w tym obecnym szefem Rady Mediów Narodowych Krzysztofem Czabańskim, realizując linię polityczną swojej ówczesnej partii Porozumienia Centrum. Wkrótce dziennik skończył tam gdzie partia Kaczyńskiego, czyli na śmietniku historii. Później nie było lepiej.

Jerzy Buzek i Monika Olejnik wypromowali Lecha Kaczyńskiego

Pozostało jeszcze 94% artykułu

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję RP.PL i ciesz się dostępem do The New York Times!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Opinie polityczno - społeczne
Michał Szułdrzyński: Świat jako felieton Donalda Trumpa
Materiał Promocyjny
MLP Group z jedną z największych transakcji najmu w Niemczech
Opinie polityczno - społeczne
Artur Bartkiewicz: Czy Grzegorz Braun nauczy Jarosława Kaczyńskiego odpowiedzialności?
Opinie polityczno - społeczne
Jerzy Surdykowski: Ostatnia wojna Europy
Opinie polityczno - społeczne
Marek A. Cichocki: Nowa hierarchia politycznych celów USA
Materiał Promocyjny
Jak producent okien dachowych wpisał się w polską gospodarkę
felietony
Zuzanna Dąbrowska: Norki wygrały z psami
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama