- Flexi Lease to kolejna po Brain Embassy i BeYourself propozycja najmu na elastycznych warunkach - mówią przedstawiciele Adgar Poland. - To rozwiązanie dostosowane do zmieniających się potrzeb najemców biur. Mają oni do dyspozycji kompaktowe biura składające się z open space, sal spotkań, gabinetów, aneksu kuchennego, a dodatkowo strefę wspólną, z której korzystają wszyscy najemcy z danego piętra.

Na wspólnej powierzchni jest kuchnia, strefa relaksu, kanapy, fotele, huśtawka. - Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy mogą skupić się na pracy w miejscu zarezerwowanym dla ich firmy, a przerwę spędzić w strefie wspólnej, odpoczywając lub nawiązując kontakty biznesowe z pracownikami innych firm - tłumaczą autorzy nowej koncepcji. - Nowatorskim rozwiązaniem w zakresie Flexi Lease jest to, że firmy mają możliwość indywidualnego doboru pakietu usług. Produkt jest dostępny w wersji podstawowej, czyli bez mebli i zakłada wyposażenie biura w meble klienta.

Adgar proponuje również wersję premium z meblami, dostępem do powierzchni co-creatingowej Brain Embassy, która oferuje m.in. program merytoryczny, szkolenia, eventy, lekcje angielskiego, zajęcia jogi.

- Flexi Lease powstało na bazie naszych doświadczeń z Brain Embassy i BeYourself - mówi Monika Szelenberger, szefowa działu najmu i zarządzania aktywami w Adgar Poland. - Jest odpowiedzią na potrzeby klientów. To propozycja m.in. dla firm, które rozwijają się dynamicznie, pracują projektowo i potrzebują znaleźć przestrzeń do pracy w bardzo krótkim czasie. W odróżnieniu jednak od przestrzeni typowo coworkingowych Flexi Lease oferuje klasyczny design i w pełni wydzielone biuro z kontrolą dostępu. Dla wielu naszych klientów jest to bardzo istotny aspekt, ponieważ prowadzona przez nich działalność wymaga zachowania ścisłej poufności. Chcemy, żeby przestrzeń składała się z elementów potrzebnych i najlepiej służących biznesowi, jaki prowadzi dana firma - wyjaśnia.

Pierwsze biura Flexi Lease są dostępne w warszawskim kompleksie Adgar Plaza A, który oferuje najemcom takie udogodnienia jak siłownia z basenem, kiosk, kawiarnia, piekarnia, przedszkole, sale konferecyjne i eventowe, parkingi, rowerownie, prysznice, myjnia ekologiczna.

Najmniejsza powierzchnia biurowa jest przeznaczona dla ok. 40 osób, a największa - dla ok. 70. Deweloper daje możliwość łączenia biurowych modułów. Na jednym piętrze może zapewnić ok. 200 stanowisk pracy.

Adgar Poland jest właścicielem nieruchomości biurowych. Firma działa na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce jest obecna od 1999 roku. Do tej pory Adgar koncentrował się na rynku warszawskim. Posiada biurowce na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i Kompleks Adgar Plaza.

Od 2018 r. wszystkie obiekty firmy podlegają ekologicznej certyfikacji. Adgar Poland samodzielnie zarządza swoimi obiektami.

Firma planuje działalność także w innych dużych polskich miastach.

Autopromocja
Wyjątkowa okazja

Roczny dostęp do treści rp.pl za pół ceny

KUP TERAZ