Infinity we Wrocławiu z biurami flex

Do grona najemców wrocławskiego biurowca Infinity dołączy The Shire, sieć elastycznych powierzchni do pracy.

Publikacja: 18.06.2024 16:27

Biurowiec Infinity przy ul. Legnickiej we Wrocławiu -  pierwsza wrocławska lokalizacja sieci elastyc

Biurowiec Infinity przy ul. Legnickiej we Wrocławiu - pierwsza wrocławska lokalizacja sieci elastycznych biur The Shire

Foto: Mat.prasowe

Biurowiec Infinity przy ul. Legnickiej we Wrocławiu będzie pierwszą w tym mieście lokalizacją The Shire — Beyond Coworking, sieci elastycznych biur.

Czytaj więcej

The Shire. Elastyczne biura w Warsaw Spire

Sale do pracy i do relaksu

Otwarcie powierzchni coworkingowej w Infinity zaplanowano na pierwszy kwartał 2025 roku. Najemcy biur flex będą mieć do dyspozycji ponad 2 tys. mkw. powierzchni na trzecim piętrze budynku.

Będą mogli korzystać m.in. z otwartej przestrzeni do integracji i wypoczynku, miejsc do pracy, sal do spotkań i sal konferencyjnych wyposażonych m.in. w system wideokonferencji. Powstaną także pokoje do pracy indywidualnej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pierwsza przestrzeń coworkingowa The Shire we Wrocławiu powstanie właśnie w naszym biurowcu. Ten koncept wpisuje się profil firm, które związały się z naszym budynkiem – mówi cytowany w komunikacie Mariusz Frąckiewicz, dyrektor krajowy Avestus Real Estate w Polsce. - Przestrzeń coworkingowa w biurowcu to atut, zarówno dla nas jako właściciela, jak i dla pozostałych najemców Inifinity.

The Shire – Beyond Coworking oferuje elastyczne umowy najmu. Sieć uruchamia także aplikację, która zarządza całym procesem.

Biura, handel, usługi

Infinity to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy A, który oferuje 18,7 tys. mkw. biur, 1,5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz trzypoziomowy podziemny garaż z 311 miejscami parkingowymi, w tym stanowiska ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestycja Avestus Real Estate, zrealizowana we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, powstała zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent, a także certyfikacji WELL Health-Safety.

Biurowiec Infinity przy ul. Legnickiej we Wrocławiu będzie pierwszą w tym mieście lokalizacją The Shire — Beyond Coworking, sieci elastycznych biur.

Sale do pracy i do relaksu

Pozostało 92% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Nieruchomości
Biura. Nowy Rynek E w Poznaniu zmienia właściciela za ponad 79 mln euro
Materiał Promocyjny
Jak wykorzystać potencjał elektromobilności
Nieruchomości
Biurowiec Metron w nowych rękach
Nieruchomości
Biuro prosto z taśmy produkcyjnej
Raporty ekonomiczne
Tradycyjna siedziba czy coworking? Ile kosztują biura w polskich miastach?
Nieruchomości
The Shire. Elastyczne biura w Warsaw Spire