Ośmiopiętrowy biurowiec Kreo oferuje biura o powierzchni kondygnacji ponad 2,7 tys. mkw. Najemcy mają do dyspozycji zielony taras na dachu, z którego rozciąga się widok na panoramę Krakowa i Wawel.  W budynku jest parking rowerowy, przewidziano też stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Za architekturę biurowca odpowiada krakowska pracownia Q-arch.

Kreo uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding. To kolejna inwestycja Ghelamco z tym certyfikatem z najwyższą możliwą oceną. Biurowiec ma też precertyfikat WELL i Green Building Standard, przechodzi też certyfikację Smart Score, Wired Score oraz „Obiekt bez barier”.

BREEAM to ogólnoświatowy system oceny budynków. Oceniana jest m.in. ich jakość, wpływ na środowisko, komfort przebywających w nim ludzi.

Ghelamco było pierwszym deweloperem w Polsce, który otrzymał certyfikat BREEAM: w 2010 zdobył go biurowiec Trinity Park III na warszawskim Służewcu. Od tamtej pory wszystkie inwestycje biurowe dewelopera są certyfikowane w tym systemie.