Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.08.2025 07:27 Publikacja: 24.04.2023 17:23
Foto: Mat. prasowe
W budynku Małokacka w Gdyni deweloper zaplanował 99 mieszkań o powierzchni od 44 do 151 mkw. – od dwóch do pięciu pokoi. Ceny lokali zaczynają się od 10,9 tys. zł za mkw. Na dachu znajdzie się taras dla mieszkańców z widokiem na panoramę miasta i Zatokę Gdańską.
- W otoczeniu jest pełna infrastruktura: szkoły, przychodnie, basen, siłownia, sklepy. Wystarczy sześć minut, by dojechać do centrum handlowego, a dziesięć, by znaleźć się nad morzem i zarazem w centrum Gdyni – wskazuje deweloper.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Przy ul. Kieleckiej w samym centrum Gdyni Allcon wybuduje mieszkania, biura, lokale usługowe. W pierwszym etapie...
Nierzadko bardziej się opłaca inwestować w mniejszych miejscowościach. Znam bardzo rentowne inwestycje w lubelsk...
Spółka TDJ Estate sprzedała park handlowy Fabryka Park Katowice. Nowym właścicielem obiektu jest Newgate Investm...
Austriacki fundusz Raiffeisen Immobilien modernizuje biurowiec przy ul. Emilii Plater w Warszawie.
Condohotele powstają nie tylko w miejscowościach turystycznych, ale też w miastach przyciągających gości bizneso...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas