Aktualizacja: 02.05.2025 06:08 Publikacja: 20.02.2023 11:34
Foto: Adobe Stock
- Wśród budynków klasy A i B nieruchomości tej pierwszej klasy stanowią zdecydowanie największy procentowy udział w Krakowie - 73,2 proc. (172 budynki klasy A, 63 budynków klasy B), Wrocławiu 66,7 proc. (116 klasy A, 58 klasy B oraz Poznaniu 66,1 proc. (82 klasy A, 42 klasy B) - wynika z raportu portalu finne (marka należąca do REDD Group).
- Dlaczego w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu mamy do czynienia z największym udziałem budynków tej klasy? Są to rynki, które w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozwijały, a większość budynków biurowych powstała w ciągu ostatnich dziesięciu lat - mówi Krzysztof Foks, ekspert platformy REDD i finne. - Pozwoliło to na budowę obiektów o wysokim standardzie i zastosowanie nowoczesnych technologii – wyjaśnia analityk.
Sześciokondygnacyjny biurowiec powstał w rejonie ul. Świętojańskiej, Władysława IV i al. Piłsudskiego. Na parter...
Do biurowca przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie wprowadzają się kolejne firmy. Zajmują nawet całe piętra.
Wybór miejsca i sposobu pracy, opieka medyczna, ale i komfortowe biuro ze świetnym adresem – tego chce pracownik.
W całym kompleksie biurowym przy al. Walentego Roździeńskiego w Katowicach może pracować ok. 6 tys. osób.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Właściciele biurowców do lokali usługowo-handlowych nie zawsze chcą wpuszczać nowe, nieznane marki.
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas