W zachodniej części osiedla Motława Garden Marvipol Development zaplanował piętnaście willi miejskich. W każdej będą cztery lokale – trzy – i pięciopokojowe o powierzchni od 57 do 126 mkw. We wschodniej części inwestycji powstanie sześć budynków w zabudowie bliźniaczej. Znajdą się w nich 137-metrowe mieszkania z ogródkami i zielonymi tarasami. Do każdego lokalu jest przypisany garaż i miejsce postojowe przed budynkiem.

W sumie na osiedlu powstaną 72 lokale. W nieruchomościach zostanie zainstalowany system inteligentnego zarządzania mieszkaniami. - Naszą inwestycją zainteresują się klienci, którzy szukają dla siebie i swoich rodzin większej przestrzeni do życia. Wille miejskie skąpane w zieleni to odpowiedź na potrzeby osób ceniących kontakt z przyrodą, środowiskiem naturalnym – mówi cytowany w komunikacie Grzegorz Kawecki, wiceprezes spółki Marvipol Development.

Projekt architektoniczny opracowała pracownia KM Design. Oddanie osiedla do użytku deweloper zapowiada na drugi kwartał 2024 roku.