Osiedle powstanie przy ul. Meriana Coopera na stołecznym Bemowie. Deweloper zaplanował 15 trzypiętrowych budynków. Znajdzie się w nich łącznie 400 mieszkań. Budowa rozpocznie się w czwartym kwartale tego roku. Pierwszy etap osiedla ma być gotowy na przełomie 2019 i 2020 roku. W tej części inwestycji powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 do 94 mkw. W ofercie są 2-, 3- i 4- pokojowe lokale.

Do parterowych mieszkań przynależą ogródki. Wokół budynków powstanie sześć stref rekreacyjnych. Unidevelopment zaplanował tam m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych. Ceny mieszkań wahają się od 7 670 do 9 270 zł za metr. Realizacja kolejnych etapów osiedla jest zaplanowana na początek 2020 roku.

- Ta część Bemowa, w której powstanie nasza inwestycja, to jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Dzielnica znajduje się w stołecznej czołówce pod względem wzrostu liczby mieszkańców - podkreśla Ewa Przeździecka, członek zarządu spółki Unidevelopment. - Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w okolicach osiedla Coopera przewidziana jest niska zabudowa oraz szerokie promenady z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Szczególnym atutem lokalizacji jest świetne skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami. Osiedle leży blisko trasy S8, co z pewnością ucieszy zmotoryzowanych, gwarantując im dobry dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy, a w niedalekiej przyszłości w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja II linii metra „Lazurowa", dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut.