Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 11.10.2019 11:33 Publikacja: 11.10.2019 11:33
Murapol Nadmorskie Tarasy
Foto: materiały prasowe
Tylko w trzecim kwartale tego roku Murapol sprzedał 944 mieszkania. W tym samym kwartale ubiegłego roku firma znalazła nabywców 893 lokali. W okresie od stycznia do września 2019 r. Murapol zaoferował łącznie 4 394 mieszkania, dwukrotnie uruchamiając ofertę, w ramach której jednocześnie wprowadził na rynek ponad 2 tys. mieszkań. To stycznia "Oferta2000"i „Oferta2000bis z września.
W ciągu trzech kwartałów 2019 r. Murapol sprzedał 2 640 mieszkań, w tym 1 902 na podstawie umów deweloperskich i przedwstępnych. - Największą sprzedaż Grupa wypracowała w Krakowie i Wieliczce - 444 oraz w Katowicach - 415 lokali - podaje firma w komunikacie. - Na kolejnych miejscach uplasowały się: Wrocław - 299 sprzedanych mieszkań, Warszawa - 279 i Poznań - 270. Dobre wyniki Murapol osiągnął także w Łodzi, Toruniu i Trójmieście, gdzie nabywców znalazły kolejno 224, 194 i 191 lokali. Ponad 100 umów zostało zawartych także w Tychach (119) i Gliwicach - 102.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Ponad 2 tys. umów i 2,5 mld zł na budowę i modernizację dróg – to bilans udziału inwestorów w rozwoju infrastruk...
Pod względem wartości transakcji w Polsce na pierwszy plan wysuwają się magazyny. Czym przyciągają kapitał?
Od tygodnia formuła „zapytaj o cenę” na stronach internetowych jest już w pełni zakazana. Jakie hasła stosują te...
Szef dewelopersko-inwestycyjnej grupy Michał Sapota został aresztowany na trzy miesiące. Zarządca przymusowy Mar...
W II półroczu nie będzie przełomu, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań – kredyty wciąż są relatywnie drogie. Rezygn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas