Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.06.2025 10:13 Publikacja: 18.12.2022 14:03
Seattle
Foto: Adobe Stock
Ortega, główny akcjonariusz giganta modowego Inditex (właściciel marki Zara) i jeden z 30 najbogatszych przedsiębiorców na świecie, kupił wieżowiec mieszkalny Kiara, położony w dzielnicy South Lake Union w Seattle w Stanach Zjednoczonych. Budynek znajduje się pod adresem 111 Terry Avenue North, ma 133 metry wysokości i mieści 461 luksusowych apartamentów.
To kolejna inwestycja hiszpańskiego miliarder, który w czerwcu tego roku kupił w Nowym Jorku za pomocą swojej firmy inwestycyjnej Pontegadea 64-piętrowy wieżowiec luksusowych apartamentów w dzielnicy finansowej. Zapłacił za niego 500 mln dolarów.
Osoba o średnich zarobkach po obniżce stóp procentowych będzie mogła zaciągnąć kredyt na mieszkanie większe niż...
Od lutego liczba wnioskujących o pożyczkę mieszkaniową jest większa niż w poprzednich miesiącach. Skutek spadku...
Wysokie stopy, najdroższy w UE kredyt, brak programu wsparcia. Jak poradzili sobie deweloperzy mieszkaniowi w pi...
Ile mieszkań i domów Polacy kupili w Hiszpanii w 2024 roku? O jakiej powierzchni? W jakich rejonach kupowali naj...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Ceny, oferta, stopy, bufory, programy i emocje. Czynników kierujących nabywcami mieszkań jest mnóstwo. Co pokazu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas