Reklama

Guns N’ Roses nagrali nowy singiel. „Perhaps”

Po wielu spekulacjach, najnowszy utwór Guns N’ Roses oficjalnie trafił do serwisów cyfrowych. „Perhaps” zostało nagrane przez Axla Rose’a, Slasha oraz Duffa McKagana w tym roku.

Publikacja: 18.08.2023 15:07

Guns N’ Roses nagrali nowy singiel. „Perhaps”

Foto: Universal

To ich pierwsza wspólna kompozycja oraz nagranie od 30 lat, od czasów „The Spaghetti Incident?” z 1993 roku.

O ile Slash i Duff mieli faktycznie znacznie więcej do powiedzenia przy tworzeniu oficjalnej wersji „Perhaps” niż przy singlach z 2021 roku „Hard Skool” i „ABSUЯD” (które były przerobionymi wersjami demo z dawnych lat), również „Perhaps” nie jest zupełnie nową piosenką – bardzo wczesne demo krążyło wśród fanów od kilku lat, słyszeli oni jak Guns N’ Roses grają piosenkę w trakcie soundchecku przed koncertem w Izraelu w czerwcu tego roku.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Muzyka popularna
Przeprowadzono sekcję zwłok Stanisława Soyki. Prokurator ujawnia jej wyniki
Muzyka popularna
The Beatles lepsi od Taylor Swift. „Anthology” trafi do sieci
Muzyka popularna
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Stanisława Soyki
Muzyka popularna
Ostatnie nagranie Stanisława Soyki. Wraz ze wzruszającym komentarzem opublikowała je Natalia Grosiak
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Muzyka popularna
Nie żyje Stanisław Soyka
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama