W przyszłym roku prenumeratorzy będą mogli skorzystać z pakietu podstawowego lub rozszerzonego pakietu Inwestor. Wśród produktów znajdują się m.in. specjalistyczne dodatki i publikacje, takie jak „Akademia Parkietu” dla początkujących i zaawansowanych inwestorów oraz emitentów, zestawienia wyników finansowych spółek giełdowych, poradniki prawne, miesięczniki – książki biznesowe z obszarów prawnopodatkowych. Ponadto prenumeratorzy otrzymają pełen dostęp do oferty cyfrowej „Parkietu” i parkiet.com, a także archiwalnych wydań opublikowanych na łamach dziennika od 1998 roku.

Pełna oferta dostępna jest na stronie: prenumerata.parkiet.com.

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” to najstarszy dziennik ekonomiczny w Polsce, który już od blisko 30 lat wspiera decyzje inwestorów oraz specjalistów związanych z rynkiem kapitałowym. „Parkiet” zawiera zbiór newsów z kraju i zagranicy, liczne analizy i prognozy najlepszych w kraju ekonomistów i analityków, maklerów i zarządzających – dla walut, indeksów, surowców czy spółek giełdowych. Dopełnieniem są pogłębione komentarze, rozmowy i felietony znanych osobistości polskiego rynku finansowego. Kontynuację i rozwinięcie tematyki z wydania papierowego stanowi kierowany do szerokiego grona osób zainteresowanych inwestycjami, gospodarką czy rynkiem finansowym serwis parkiet.com.

Gremi Media SA wydaje dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, a także serwisy internetowe (z których korzysta ponad 7 milionów Realnych Użytkowników, Gemius Mediapanel, październik 2023), tj. rp.pl, parkiet.com, historia.uwazamrze.pl, oraz serwisy branżowe, m.in. regiony.rp.pl, zdrowie.rp.pl, edukacja.rp.pl, pieniądze.rp.pl, logistyka.rp.pl, kobieta.rp.pl czy klimat.rp.pl. Ponadto Gremi Media posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk SA oraz Kancelarie RP sp. z o.o.