"Broken" to historia przyjaźni jedenastoletniej, chorej na cukrzycę Skunk i Ricka, oskarżonego o gwałt chłopaka.

Zobacz galerię zdjęć

- Film w pewnym sensie opowiada o utracie niewinności przez niektórych bohaterów. Jest to również opowieść o tym, jak trudno jest być odpowiedzialnym rodzicem. Czasem miłość tu nie wystarcza, wszyscy popełniamy błędy i wszyscy płacimy za to cenę - opowiada Rufus Norris, reżyser.

Jego film zdobył już kilka nagród i nominacji. Uczestniczył w Konkursie Głównym i Konkursie Debiutów Reżyserskich Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage, otrzymał Brytyjskie Nagrody dla Filmów Niezależnych (BIFA) - dla najlepszego filmu i najlepszego aktora drugoplanowego Rory'ego Kinneara.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na film "Broken" - seans w warszawskim kinie "Wisła"-  24.01 godz. 20:15. Aby je  wygrać, wyślij w czwartek (24 stycznia) esemes o treści "ZW.01.imię nazwisko" na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 10-13 w dniu 24 stycznia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenia będzie można odebrać na miejscu, informacja o wygranej znajdzie się w sms-ie zwrotnym).

 

Autopromocja
Bezpłatny e-book

WALKA O KLIMAT. Nowa architektura energetyki

POBIERZ