"Depresja komika" to przezabawna historia zawodowego „rozśmieszacza", który ku zaskoczeniu wszystkich będzie się musiał zmierzyć z depresją oraz ze swoim terapeutą! Co więcej, niekontrolowane wybuchy śmiechu na widowni gwarantują swoim profesjonalizmem aktorzy Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz oraz reżyserujący spektakl Michał Walczak, który jest też autorem tekstu sztuki.

Kulisy humoru, intrygi showbiznesu, zabawna opowieść o depresji!  Zaskakujące wyznania, zwroty akcji i wyjątkowe historie komika oraz jego terapeuty tworzą zabawny, ciepły i intrygujący obraz naszej codzienności, z jej problemami i przede wszystkim... radościami. Dwóch artystów, dwóch mężczyzn: zawodowy komik i psychoterapeuta zajmujący się depresją – czy można wyobrazić sobie dwa bardziej od siebie odległe zawody?

Komik Gustaw zawodowo rozśmiesza, pociesza i daje nadzieję, że świat nie jest taki zły, jak czasami może się wydawać. Przywraca ludziom radość życia. Odnosi wielkie sukcesy, jest rozchwytywany i sławny, ponieważ depresja jako problem dotyka coraz większej ilości ludzi.

Jego praca jest na wagę złota, a on sam ma rodzinę, jest szczęśliwy i spełniony. Pewnego dnia w trakcie swojego show traci przytomność i trafia do terapeuty, który diagnozuje u niego depresję. Wszystko to dzieje się na 24 godziny przed premierą najważniejszego występu w karierze Gustawa. Spotkanie komika w depresji i terapeuty staje się więc swojego rodzaju pojedynkiem o największą stawkę.

DEPRESJA KOMIKA

Scenariusz i reżyseria: Michał Walczak

Występują: Rafał Rutkowski, Adam Woronowicz

PREMIERA W TEATRZE POLONIA 30 GRUDNIA 2013 R. SPEKTAKL SYLWESTROWY 31 GRUDNIA 2013 R.

www.teatrpolonia.pl

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na wtorek 7 stycznia 2014, godz. 19:30.

Aby je wygrać, wyślij w piątek (20 grudnia) esemes z kodem - (ZW.01.Imię Nazwisko). na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 13-15 w dniu 20 grudnia , do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenia będzie można odebrać na miejscu w dniu spektaklu, informacja o wygranej znajdzie się w sms-ie zwrotnym).