Reklama

KONKURS: Wygraj bilet na koncert Myslovitz

Myslovitz w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji zespół zagra jubileuszowe koncerty - m.in. 7 grudnia w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.

Aktualizacja: 01.12.2015 09:56 Publikacja: 01.12.2015 09:00

Foto: materiały prasowe

Obchody Jubileuszu zespół Myslovitz rozpoczął od koncertów na jednym z największych festiwali w Stanach Zjednoczonych: Beale Street Music Festival w Memphis, gdzie wystąpili obok m.in. Pixies, Hoziera, The Flaming Lips, Wilco i wielu innych gwiazd. Koncerty były ogromnym sukcesem.

Prasa amerykańska porównywała Myslovitz do Radiohead, pisała o mocnym, gitarowym, oryginalnym brzmieniu. Dziennikarze zauważyli, że o ile na początku pierwszego koncertu, zagranego w pierwszym dniu festiwalu, publiczność liczyła ok. 1000 – 1500 osób, o tyle pod koniec było to już kilka tysięcy ludzi.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Kultura
Żywioły Billa Violi na niezwykłej wystawie w Toruniu
Kultura
Po publikacji „Rzeczpospolitej” znalazły się pieniądze na wydanie listów Chopina
Kultura
Artyści w misji kosmicznej śladem Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego
Kultura
Jan Ołdakowski: Polacy byli w powstaniu razem
Kultura
Jesienne Targi Książki w Warszawie odwołane. Organizator podał powód
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama