Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.12.2018 14:02 Publikacja: 03.12.2018 11:15
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak
Podczas ostatniego koncertu w Kopenhadze 30 grudnia McCartney wykonał aż 38 piosenek, zaczynając od „A Hard Day’s Night”, a kończąc, nomen omen, beatlesowskim „The End”. Nie zabrakło piosenek z wydanego w tym roku albumu „Egypt Station”.
Kilkanaście dni temu najbogatszy muzyk na świecie, przesłał Pawłowi Kukizowi list gratulacyjny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, a także w sprawie praw zwierząt. List zaadresowany został do klubu poselskiego Kukiz’15.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Plakat jest bardzo popularny zwłaszcza wśród młodych ludzi – mówi prof. Lech Majewski, prezydent Międzynarodoweg...
Główne artystyczne szlaki prowadzą do najbardziej prestiżowych galerii w wielkich miastach, z którymi konkuruje...
Zdobywczynią Złotego Medalu w konkursie głównym została Polka Natalia Bugaj. W Akademii Sztuk Pięknych i w wielu...
6 sierpnia na PGE Narodowym wystąpi Kendrick Lamar i SZA, zaś 10 sierpnia – 50 Cent. Zaś 15 sierpnia - Post Malo...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
9 lipca 2025 roku o godz. 12.00 na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się uroczysta gala 50. Nagrody im. Oska...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas