Powrót Ministerstwa głupich kroków rozbawił londyńczyków do łez, a już niedługo szansę na zobaczenie „sceny w zoologicznym" będą mieli również fani z Polski.

Retransmisję ponad dwugodzinnego spektaklu "Monty Python jak żywy (prawie)" będzie można zobaczyć w Polsce w wybranych kinach Cinema City tylko 6, 8 i 10 sierpnia.

John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin powracają niczym rycerze Świętego Graala, by znów bawić i zachwycać brytyjskim humorem. Grupa Monty Pythona 1 lipca udowodniła, że wciąż żyją i mają się dobrze. Największa hala widowiskowa Londynu – O2 Arena – wypełniła się fanami po brzegi, a na widowni pojawiły się między innymi gwiazdy takie jak Stephen Fry i Christopher Waltz.

O samym widowisku było już głośno za sprawą samego Micka Jaggera, który nie mógł uwierzyć, że Pythonowie będą jeszcze w stanie zakrzyknąć „ni!". Na scenie nie zabrakło najzabawniejszych skeczy z odważnego repertuaru grupy – powróciła między innymi martwa papuga i piosenka o drwalu, a John Cleese i ferajna znów zaprezentowali swoje głupie kroki. Polscy fani grupy również mają na co czekać, bo Cinema City jako jedyna sieć kin w Polsce, pokaże to niesamowite wydarzenie już w sierpniu!

Pokazy Monty Python jak żywy (prawie) w wybranych kinach Cinema City już 6, 8 i 10 sierpnia.

www.cinema-city.pl

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na ""Monty Python jak żywy (prawie)" do Cinema City Mokotów na seans 6 sierpnia, o godz. 19.00 - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Aby je wygrać, wyślij we wtorek (5 sierpnia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 13.00-15.00 w dniu 5 sierpnia do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).