David Oyelowo starał się o angaż do roli Martina Luthera Kinga przez 7 lat! "Widać to na ekranie. Fenomenalnie ukazuje wszelkie uczucia, które targają jego bohaterem. Od stanowczych przemówień do momentów zwątpienia widać w nim całkowite zaangażowanie. Możemy poznać Kinga jako wielkiego mówcę, aktywistę, męża i ojca. Jest charyzmatyczny, przekonany o swoich racjach, potrafi negocjować, a z drugiej strony martwią go kolejne ofiary prześladowań i jak każdy człowiek bywa zmęczony" – pisano w recenzjach filmu.

Oprócz Davida Oyelowo w "Selmie" zobaczymy też wielu innych znanych amerykańskich aktorów, jak Tom Wilkinson, Giovanni Ribisi, Cuba Gooding Jr. czy Tim Roth. Film Avy DuVernay był nominowany do Oscarów i Złotych Globów - zdobył zresztą obie nagrody w kategorii Najlepsza piosenka.

Pokaz przedpremierowy będzie można obejrzeć 30 marca o godz. 19.00 w kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

www.multikino.pl

Zwiastun filmu:

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na seans przedpremierowy filmu "Selma" w Multikinie w miastach:

Gdynia - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Autopromocja
LOGISTYKA.RP.PL

Branża, która napędza polską gospodarkę

CZYTAJ WIĘCEJ

Katowice - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.02.Imię Nazwisko)

Warszawa Złote Tarasy - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.03.Imię Nazwisko)

Aby je wygrać, wyślij w czwartek (26 marca) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 16.30 - 18.30 w dniu 26 marca, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).