Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 08.06.2015 09:06 Publikacja: 08.06.2015 08:35
Jolanta Ojczyk
Foto: Fotorzepa, Waldemar Kompała
W „Rzeczpospolitej" Piotr Jendroszczyk pisze: „ Grupa G7 o Putinie bez Putina. Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w przerwie obrad przywódców najbardziej wpływowych państw Zachodu w Elmau w Bawarii, że G7 jest grupą krajów podzielających wspólne wartość i że nie widzi możliwości powrotu Rosji do tego grona"
„Wyborcza" też zauważa, że wyrzucili Putina z Salonu. W urokliwym miasteczku przywódcy najbardziej wpływowych krajów Zachodu ostatecznie zatwierdzili rozwód z Kremlem – piszą Bartosz T. Wileński i Mirosław Czech. I zaczynają cytatem z Tuska, który wczoraj przed rozpoczęciem szczytu G7 powiedział: „ Jeśli ktoś chce zacząć debatę o zmianie sankcji, to dyskusja może dotyczyć, tylko ich wzmocnienia".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Masowe wysyłanie zgłoszeń o nieprawidłowym parkowaniu zakłóca wykonywanie zadań przez dyżurnego, także dotyczący...
W Józefowie (powiat otwocki) policja odnalazła przedmiot przypominający poradziecką wyrzutnię pocisków przeciwpa...
W sierpniu Lotnisko Chopina zanotowało zarówno dobowy jak i miesięczny rekord w liczbie odprawionych pasażerów....
Dwa fragmenty czaszki z rogami prehistorycznego żubra stepowego, średniowieczny miecz, drewniana łódź, której z...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas