Reklama

Discovery: Będziemy bronić TVN24 i naszego biznesu w Polsce

"Dyskutowana w polskim parlamencie ustawa medialna jest wymierzona bezpośrednio w Discovery, amerykańskich właścicieli TVN" - pisze serwis medialny Variety. Rozmawia z nim Jean-Briac Perrette, prezes Discovery Network International, a wywiad cytuje Onet.

Aktualizacja: 24.07.2021 18:04 Publikacja: 24.07.2021 17:46

Główna siedziba TVN przy ul. Wiertniczej w Warszawie

Główna siedziba TVN przy ul. Wiertniczej w Warszawie

Foto: Wikimedia Commons, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Poland license, fot. Adrian grycuk

amk

Perette mówi w wywiadzie dla Variete, że opóźnianie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji koncesji dla TVN nie ma żadnych racjonalnych powodów.

Prezes Discovery uważa, że zmiany w przepisach, które forsuje partia rządząca, mają na celu nie tylko podcięcie biznesowych interesów spółki w Polsce, ale zmierzają do destabilizacji warunków dla wszystkich firm.

Pozostało jeszcze 86% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Kraj
Wojna tuż za granicą, a politycy się kłócą. Spory ucichły tylko na dwa dni
Materiał Płatny
OGŁOSZENIE
Kraj
Olejomaty opanowują Mazowsze, ale omijają Warszawę. Stolica czeka na innowacyjny recykling
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Kraj
Polska bez kompleksów. Młodsi uważają, że to Zachód jest zacofany
Materiał Promocyjny
Nowy Ursus to wyjątkowy projekt mieszkaniowy w historii Ronsona
Reklama
Reklama