Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.06.2016 12:13 Publikacja: 15.06.2016 11:59
Piotr Pacewicz
Foto: YouTube
Redaktorem naczelnym serwisu został Piotr Pacewicz, były zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” - podaje serwis Wirtualnemedia.pl
Na portalu OKO.press pierwszymi materiałami są teksty dotyczące powiązań biznesowych Edwarda Szydły, męża premier Beaty Szydło oraz wyliczenia faktycznych kosztów organizacji Światowych Dni Młodzieży.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Po latach zawirowań, opóźnień i publicznej krytyki, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie otworzyło nową siedzib...
W ostatnich miesiącach nie sposób nie natknąć się na wzmianki o Labubu. Trend trwa w Polsce w najlepsze i swoim...
Radni Koalicji Obywatelskiej w dzielnicach otrzymali przykaz głosowania przeciwko projektom uchwał wprowadzający...
W Warszawie wciąż tysiące gospodarstw domowych jest zmuszonych do korzystania z przestarzałych szamb. To problem...
Coraz więcej firm świadomie inwestuje w jakość, nie tylko swoich produktów i usług, ale też w standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Rośnie rola banków, które nie tylko dostarczają finansowanie, ale zapewniają również kompleksowe wsparcie operacyjne.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas