Reklama

Wypadek na Mazowszu. Dziewięć osób rannych

Cztery samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 50 w Pogorzałkach na Mazowszu. Dziewięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych.

Aktualizacja: 23.07.2017 11:46 Publikacja: 23.07.2017 11:18

Wypadek na Mazowszu. Dziewięć osób rannych

Foto: materiały policji

Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, ale utrudnienia w tym miejscu potrwają do ok. godz. 13.

Do wypadku doszło w niedzielę tuż po godzinie 6 rano. Z niewiadomych jeszcze przyczyn w Pogorzałkach na drodze krajowej numer 50 zderzyły się cztery auta.

– W wyniku tego zdarzenia dziewięć osób zostało rannych – mówi aspirant Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Wśród rannych jest dwójka dzieci. Ich obrażenia są poważnie, ale nie ma zagrożenia życia. Wszyscy poszkodowani są już w szpitalach w Żyrardowie i w Warszawie.

Na miejscu wypadku cały czas pracuje policja i inne służby. DK 50 między Mszczonowem a Grójcem jest zablokowana. Kierowcy kierowani są na objazdy m.in. przez Mszczonów.

Reklama
Reklama

W tym miejscu jak podaje rmf24.pl jesienią w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły tam trzy osoby. Okoliczności dzisiejszego wypadku będzie ustalać policja pod nadzorem prokuratury.

Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Śmierć ciężarnej w szpitalu w Warszawie. Kontrole instalacji gazów medycznych w stołecznych placówkach
Kraj
Paulina Florjanowicz: Polskie muzea straciły sporo obrazów i grafik już po wojnie
Warszawa
Znamy Słowa Roku 2025. Językoznawcy i internauci wybrali zwycięzców
Kraj
Od styczniowego entuzjazmu do rezygnacji. Jak uniknąć pułapek postanowień noworocznych?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama