Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.02.2020 21:45 Publikacja: 27.02.2020 20:49
Foto: Fot. AFP
Jak chronić zdrowie i finanse w podróży, jak ją korzystnie ubezpieczyć oraz jak zabezpieczyć się na wypadek rezygnacji z wyjazdu – odpowiedzi na te i inne ważne pytania udzieli nam agent ubezpieczeniowy. Taki obowiązek nakłada na niego dekalog dobrych praktyk Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT), podpisany przez wiceministra rozwoju Andrzeja Guta-Mostowego, pełnomocnika prezesa Rady Ministrów ds. promocji polskiej marki.
Dekalog to odpowiedź środowiska agentów turystycznych na nową ustawę turystyczną (o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych), nakładającą na agentów turystycznych wiele obowiązków informacyjnych, które powinny być spełnione, zanim klienci kupią wyjazd turystyczny.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Nie tylko sędziowie, byli członkowie KRS, są sondowani w sprawie reaktywacji Krajowej Rady Sądownictwa w składzi...
Spółka żądająca zasiedzenia służebności zakopanej instalacji musi wykazać, że właściciel działki mógł zaobserwow...
Nie wyobrażam sobie, żeby jacyś pracownicy ministerstwa grasowali po siedzibie KRS, bo nie jesteśmy organem podl...
Na przełomie września i października prezydent Karol Nawrocki powoła radę, która będzie pracowała nad projektem...
Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła pełny harmonogram egzaminów w roku szkolnym 2025/2026. Znamy terminy za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas