Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.06.2025 09:40 Publikacja: 30.08.2022 21:57
Mariupol
Foto: AFP
Turczak jest już po rozmowach z Siergiejem Krawcowem (szefem Ministerstwa Edukacji Federacji Rosyjskiej) i Władimirem Miedinskim (asystentem Prezydenta Federacji Rosyjskiej) na temat wydania "poprawnego" podręcznika do historii.
Będzie on zawierał rozdziały poświęcone "specjalnej operacji wojskowej", jak Rosjanie nazywają swoja napaść na Ukrainę, oraz o "wyczynach naszych chłopców" - jak powiedział Turczak.
Władimir Putin ostrzegł w czwartek Niemcy, że Moskwa uzna dostawy pocisków manewrujących Taurus do Kijowa za bez...
Perspektywa ataku USA na Iran ujawniła podziały w koalicji wyborców, którzy doprowadzili Donalda Trumpa do prezy...
Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan podczas przemówienia w parlamencie ostro zaatakował Izrael, nazywając jego...
Prezydent Donald Trump przyznał, że nie podjął jeszcze decyzji ws. ewentualnych amerykańskich ataków na irańskie...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Rosja wezwała Stany Zjednoczone, by powstrzymały się od ataków na Iran, ostrzegając, że takie działania mogą dop...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas