Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.06.2025 16:22 Publikacja: 22.03.2022 05:28
Żołnierz ukraińskiej obrony terytorialnej w Charkowie
Foto: AFP
Jednocześnie, jak czytamy w komunikacie ukraińskiego Sztabu Generalnego, rosyjskie jednostki na Ukrainie "straciły potencjał ofensywny" i muszą "przesuwać rezerwy z głębi Federacji Rosyjskiej na granicę z Ukrainą".
W związku z sytuacją na frontach rosyjska armia miała wstrzymać planowane odejścia oficerów i podoficerów do cywila - podkreśla ukraiński Sztab Generalny.
Szef Pentagonu oraz przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów przedstawili na konferencji prasowej szcz...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Przywódcy i szefowie dyplomacji państw z całego świata reagują na atak USA na Iran. „Iranowi nie wolno pozwolić...
W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego Stany Zjednoczone uderzyły w trzy cele w Iranie - Fordo, Natanz i I...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Po tym, jak amerykańskie bombowce B-2 zaatakowały obiekty związane z irańskim programem nuklearnym, rośnie ryzyk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas