Reklama
Rozwiń

Primark rusza w Polskę. Kolejny sklep powstanie poza Warszawą

Sieć po otwarciu pierwszego sklepu w Warszawie zapowiadała uruchomienie kolejnych placówek. Następny pojawi się jednak nie w stolicy, a w Poznaniu.

Aktualizacja: 14.10.2020 17:39 Publikacja: 14.10.2020 16:51

Primark rusza w Polskę. Kolejny sklep powstanie poza Warszawą

Foto: Bloomberg

Właśnie ruszają prace wykończeniowe w drugim salonie sieci Primark w Polsce, który zostanie już wkrótce otwarty w poznańskim centrum handlowym Posnania. Ta irlandzka marka wzbudza w Polsce ogromne zainteresowanie, jej oferta jest znana z bardzo niskich cen co prawdopodobnie stanowi klucz do jej powodzenia wśród Polaków. Primark docelowo chce mieć kilka sklepów, wcześniej zapowiadał drugi sklep w Polsce na 2021. r. Salon w warszawskiej Galerii Młociny ruszył w sierpniu tego roku.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Handel
Cła Trumpa blokują import odzieży z Chin do USA. Najniższy poziom od 22 lat
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Handel
Donald Trump zapowiada nowe cła. „Dzisiaj zajmujemy się miedzią”
Handel
Grupa VRG na zakupach. W.Kruk przejmie znaną sieć butików
Handel
Trump przesunął deadline dla ceł na 1 sierpnia
Handel
Cła będą wyższe od zapowiadanych? Donald Trump: Zaczynamy wysyłać listy do krajów