Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.12.2015 11:08 Publikacja: 12.12.2015 11:08
Foto: Bloomberg
Jedynym, który zarobi na rosyjskim mundialu 2018 r będzie FIFA, policzyła szwajcarska firma analityczna Swiss Appraisal. Federacja zainkasuje rekordową kwotę 6,4 mld dol.
- Analizując tempo wzrostu głównych składników zysku i strukturę przychodów poprzednich mistrzostw świata, prognozujemy, że dochody FIFA z Pucharu Konfederacji 2017 r. i mundialu 2018 r. w Rosji na poziomie 6,4 mld dol. (+/- 10 proc.) - cytuje gazeta RBK.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Jeśli niemiecki rząd nie wywiąże się z umowy, jeśli gospodarka pod presją ceł nie obroni się, to ludzie zwrócą s...
Prezydent Donald Trump po raz kolejny wezwał przewodniczącego Rezerwy Federalnej do natychmiastowej rezygnacji....
Prace domowe mają rynkową wartość. Najwięcej oszczędzamy, gdy opiekujemy się dziećmi lub się z nimi uczymy. Gdyb...
Bądźmy gotowi do negocjacji z USA, ale jeśli amerykańska administracja chce grać z Unią ostro, powinniśmy też z...
Na korzyść obecnego rządu działa przede wszystkim sytuacja gospodarcza. Obciążają go jednak skandale korupcyjne,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas