Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.11.2016 19:17 Publikacja: 02.11.2016 19:17
3 zdjęcia
ZobaczHillary Clinton, kandydatka demokratów
Foto: AFP
Nikkei 225, indeks giełdy w Tokio, zamknął środową sesję 1,76 proc. na minusie, a Hang Seng, indeks z Hongkongu, stracił 1,5 proc. Przecena rozlała się na giełdy europejskie, a później na amerykańskie. W środę po południu większość indeksów giełdowych Starego Kontynentu umiarkowanie traciła. Polski WIG20 spadał o ponad 2 proc., włoski FTSE MIB o 1,4 proc., niemiecki DAX o 0,9 proc. Nowojorski Dow Jones Industrial zaczynał sesję od spadku o 0,2 proc.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Po nieudanej wtorkowej próbie utrzymania nowego szczytu hossy przez WIG w środę zapał inwestorów do zakupów kraj...
Były prezes i członek zarządu GPW znów nie otrzymali absolutorium. Po latach otrzymał je zaś Paweł Tamborski, kt...
Ostatnia czerwcowa sesja na krajowym parkiecie przebiegała pod dyktando kupujących, dzięki którym indeks WIG był...
WIG20 przez całą piątkową sesję notował niewielkie zmiany. Ostatecznie zyskał na wartości symboliczne 0,1 proc....
Amerykański indeks S&P 500 ustanowił nowy rekord na początku piątkowej sesji. Pomogło w tym podpisanie przez USA...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas