Znajdujący się w Ustroniu przy Wiejskiej lokal sieci McDonald’s zmienił się nie do poznania. Budynek „ubrano” w kolorowy kubraczek przypominający zimowy sweter od babci, a i wnętrze zmieniono na bardziej przytulne. Oczywiście zmiana wystroju ma swój cel i tym celem jest promocja sezonowych, zimowych burgerów sieci.

W lokalu można przedpremierowo zjeść nowe burgery Drwala (które co roku cieszą się sporą popularnością wśród klientów McDonald’s). A swetrowy wystrój powstał przede wszystkim na potrzeby spotu reklamowego sezonowych burgerów, które we wszystkich lokalach McDonald’s pojawią się już 23 listopada.

W tym roku Drwal będzie dostępny w 5 odmianach – klasycznym, podwójnym, z kurczakiem, z żurawiną (tylko do 20 grudnia) i na ostro (od 21 grudnia). Każdy fan mięsnych burgerów znajdzie więc coś dla siebie i pozostaje odrobina żalu, że nie będzie choćby wegetariańskiej wersji. Razem z sezonową kanapką do menu wracają na zimę zakręcone frytki z sosem śmietanowym.

Wydziergany McDonald’s będzie w tej odsłonie dostępny tylko do 27 listopada, także jeżeli ktoś jest fanem takich rzeczy i chce obejrzeć na żywo lokal w nietypowej odsłonie, to musi się pospieszyć.