Największą na razie rewelacją odkrytą wśród danych ujawnionych w ramach przecieku Bahama Leaks jest to, że była już unijna komisarz Neelie Kroes zasiadała we władzach firmy zarejestrowanej w bahamskim raju podatkowym. Kroes była członkiem Komisji Europejskiej w latach 2004–2014, gdzie odpowiadała za sprawy konkurencji, a później polityki cyfrowej. Uważano ją za jedną z najpotężniejszych brukselskich urzędniczek.
Z dokumentów Bahama Leaks wynika, że w latach 2000–2009 była zarejestrowana jako dyrektor firmy Mint Holdings Lld z siedzibą na Bahamach. Spółka ta została założona przez Amina Badr-El-Dina, doradcę władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Próbował on przejąć międzynarodowe aktywa zbankrutowanego koncernu energetycznego Enron.
Nie wiadomo do końca, jaką rolę Kroes odgrywała w jego planach, ale nie zgłosiła, że zasiadała w jego spółce, choć powinna to zrobić. Obecnie Kroes utrzymuje, że za sprawowanie funkcji dyrektora Mint Holdings Limited nie otrzymywała żadnych pieniędzy, a firma ta nigdy nie prowadziła działalności operacyjnej.
W ujawnionych dokumentach Bahama Leaks znalazły się m.in. informacje dotyczące spółki z raju podatkowego, w której władzach zasiadał obecny prezydent Argentyny Mauricio Macri, a także jego ojciec i brat. W Wielkiej Brytanii media zajmują się zaś działalnością spółek z Bahamów związanych z sekretarz spraw wewnętrznych Amber Rudd.
Są też polskie wątki. „Gazeta Wyborcza", uczestnicząca w ICIJ, skupiła się na spółce Polsteam Shipping Company Ltd., w której do 1998 r. zasiadał Paweł Brzezicki, obecny wiceminister gospodarki morskiej. Była to spółka związana z państwową Polską Żeglugą Morską i służyła głównie temu, by statki tego armatora mogły korzystać z bandery Bahamów.