Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.03.2016 13:18 Publikacja: 12.03.2016 13:18
„Nie-obecność" zaczyna się od ujęcia komórki. „Tu telefon Piotra Łazarkiewicza. Proszę, nagraj wiadomość".
— Ciągle łapię się na tym, że naciskam w komórce guzik z napisem Piotr. Kiedy bateria w jego aparacie wyczerpała się, wzbudziło to we mnie jakiś rodzaj paniki, że coś się zamknęło — mówi Magda Łazarkiewicz, żona Piotra.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Największe aktorskie sławy z George’m Clooneyem, Julią Roberts i Cate Blanchett na czele oraz wielcy reżyserzy –...
Zakończył się pierwszy etap zdjęć do filmu o Violetcie Villas, który ma wejść do kin w 2026 roku, a więc niemal...
BNP Paribas Nowe Horyzonty potrwa do 27 lipca, w Internecie wiele filmów będzie dostępnych do 3 sierpnia. Progra...
W programie 19. BNP Paribas Dwa Brzegi w sekcji „Świat pod namiotem” nowe, ciekawe, oryginalne, intrygujące obra...
19. Festiwal Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 26 lipca – 3 sierpnia 2025 roku w Kazim...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas