Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 21:05 Publikacja: 14.01.2023 20:27
Joanna Kulig
Foto: PAP/Radek Pietruszka
Zagraniczna kariera aktorki, która na międzynarodowe wody wypłynęła w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego, rozwija się bardzo dynamicznie. Joanna Kulig zagrała ostatnio w filmie „Knox goes Away” reżyserowanym przez Michaela Keatona. Keaton wciela się jednocześnie w głównego bohatera, tytułowego Johna Knoxa – płatnego mordercę, któremu lekarze diagnozują szybko postępującą demencję. Mężczyzna chce jeszcze zdążyć okupić własne winy, ratując życie swojego syna, którego przez całe życie ignorował. W obsadzie aktorskiej są też Al Pacino, Marcia Gay Harden i James Marsden.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
19. Festiwal Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu odbędzie się w dniach 26 lipca...
Michael Madsen, aktor, którego kojarzymy głównie z ról w kultowych filmach Quentina Tarantino, takich jak „Kill...
Szaleństwa nie ma, ale w lecie każdy znajdzie w kinie coś dla siebie. „Jurassic World: Odrodzenie” w kinach już...
Powieść Prusa jest punktem wyjścia dla naszej opowieści, traktujemy ją jako rodzaj trampoliny do tego, żeby stwo...
„F1” Josepha Kosinskiego z Bradem Pittem to brawurowo pokazane wyścigi Formuły 1.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas