Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.05.2018 09:39 Publikacja: 25.05.2018 09:24
Foto: Gordon Correll [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze producenci Bonda Michael G Wilson i Barbara Broccoli poinformowali: "Z przyjemnością ogłaszamy, że wyjątkowo utalentowany Danny Boyle będzie pokieruje na planie Daniela Craiga w jego piątym występie jako James Bond, w 25. odsłonie serii".
"Zaczynamy kręcić 25. Bonda w Pinewood Studios w grudniu, z naszymi partnerami z MGM, zachwyceni, że Universal będzie naszym międzynarodowym dystrybutorem".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wielki faworyt krytyków „The Voice of Hind Rajab” Kaouther Ben Hanii z Grand Prix.
Wielki faworyt krytyków „The Voice of Hind Rajab” Kaouther Ben Hanii otrzymał Grand Prix festiwalu w Wenecji.
Wielkim faworytem krytyków jest film Kaouther Ben Hanii „The Voice of Hind Rajab”.
W weneckim konkursie dramatycznie wybrzmiał oparty na faktach film „The Voice of Hind Rajab” o dziewczynce umier...
Graham Greene, kanadyjski aktor filmowy i telewizyjny, zmarł w wieku 73 lat.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas