Światłowodowa Grupa Hawe ma trzeciego na przestrzeni roku prezesa. W ub.r. Krzysztofa Witonia wywodzącego się bezpośrednio z Orange Polska menedżera firmującego strategię FTTH zastąpił Piotr Kubaszewski (był prezesem od 11 września), a w miniony poniedziałek funkcję tę dostał Paweł Sobków, od czerwca 2012 r. dyrektor zarządzający firmą Inovo Venture Fund, znany inwestorom kilku spółek giełdowych.
We wtorek Sobków został także prezesem zależnego od Hawe - Mediatela.
Jest obecnie także członkiem rady nadzorczej Powszechnego Towarzystwa Inwestycyjnego, które podpisało list intencyjny dot. odkupienia Marka Falenty akcji Hawe.
Po kilka-kilkanaście miesięcy pracował w zarządach: Henryk Kania, IZNS Iława, czy Mogo, która połączyła się z grupą Bakalland.
Jednocześnie z odwołaniem Kubaszewskiego i w Hawe odwołano prokurę Dominikowi Drozdowskiemu, który uzyskał tę funkcję zupełnie niedawno, bo pod koniec stycznia.