Reklama
Rozwiń
Reklama

Zełenski jednego dnia rozmawiał z Bidenem, Macronem i Erdoganem

Wołodymyr Zełenski odbył w niedzielę rozmowy z prezydentem USA, Joe Bidenem, prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem i prezydentem Trucji, Recepem Tayyipem Erdoganem.

Publikacja: 12.12.2022 04:57

Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski

Foto: AFP

arb

- Stale pracujemy z naszymi partnerami - powiedział Zełenski w swoim wieczornym wystąpieniu w niedzielę dodając, że spodziewa się "ważnych wyników" w przyszłym tygodniu, będących następstwem "serii międzynarodowych wydarzeń", które będą zajmować się sytuacją na Ukrainie.

W poniedziałek kanclerz Niemiec, Olaf Scholz, będzie przewodniczył zdalnemu spotkaniu przywódców państw G7 i szefów MSZ państw UE, w czasie którego jego uczestnicy będą szukali porozumienia ws. sankcji na Rosję i Iran i dodatkowej pomocy, w tym pomocy militarnej, dla Ukrainy.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Dyplomacja
Steve Witkoff doradzał Rosjanom jak rozmawiać z Donaldem Trumpem?
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Dyplomacja
Jak Jad Waszem reaguje na burzę po kontrowersyjnym wpisie? Jest reakcja instytutu
Dyplomacja
Wystąpienie Nawrockiego w Pradze „przerażające”? „Celem UE jest pojednanie Polski z Niemcami”
Dyplomacja
USA-Europa: Walka na plany pokojowe dla Rosji i Ukrainy. W jakim miejscu jesteśmy?
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Dyplomacja
Siergiej Ławrow sygnalizuje, że Rosji podobał się pierwotny plan Donalda Trumpa
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama