Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 10.05.2021 13:42 Publikacja: 10.05.2021 11:42
Foto: Fotorzepa / Marian Zubrzycki
Jak możemy przeczytać na łamach portalu, sprawa dotyczy artykułu "Tu ASZdziennik, ale teraz oddajemy głos kobietom skrzywdzonym przez gwiazdy lewicy", opublikowanego w listopadzie 2017 roku w serwisie satyrycznym Aszdziennik.pl. Powtórzono w nim cytaty z innego tekstu pt. "Papierowi feminiści", który tego samego dnia ukazał się w serwisie Codziennikfeministyczny.pl. Jego autorki oskarżyły Jakuba Dymka i Michała Wybieralskiego z "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.pl o gwałt i molestowanie seksualne. W styczniu 2019 roku Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła postępowanie w tej sprawie, a Agnieszka Ziółkowska, jedna z autorek tekstu w Codziennikfeministyczny.pl, przeprosiła Dymka.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Ponad 30 proc. uczniów z Ukrainy w starszych klasach liceum i techników rezygnuje z nauki w polskiej szkole, a z...
Jeśli sprzedajemy odziedziczone po najbliższej rodzinie mieszkanie bądź dom i spadek był zwolniony z podatku, ni...
Kiedy prezydent mówi: to ja będę decydował o tym, kto zostaje sędzią, wtedy łamie konstytucję – mówi Waldemar Żu...
Zaproponowane przez prezydenta Karola Nawrockiego wprowadzenie do kodeksu karnego zakazu publicznego propagowani...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Prezydent Karol Nawrocki podpisał ustawę, która definitywnie zrywa z planem budowy Centralnej Informacji Emeryta...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas