Reklama
Rozwiń

Polskie ferie na bogato. Miejsce dla yorczka i gotowanie mleka w czajniku

O osobny pokój dla niani, miejsce dla „yorczka”, lekcje z trenerem wyspecjalizowanym w grach komputerowych, widok na stado owiec, korepetycje z hiszpańskiego — to wszystko zapytania od rodziców szukających najlepszych miejsc na ferie.

Aktualizacja: 28.01.2020 10:58 Publikacja: 28.01.2020 08:54

Polskie ferie na bogato. Miejsce dla yorczka i gotowanie mleka w czajniku

Foto: AdobeStock

Swoją przerwę zimową mają w tej chwili uczniowie z podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego, a 10 lutego zaczną się zimowe wyjazdy z mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

— Analizując zapytania od naszych gości, obserwujemy, że oczekiwania Polaków bardzo się zmieniają w ostatnim czasie. Nie interesuje nas już tylko, czy jest wolne miejsce noclegowe z dostępnym wyżywieniem, na miejscu w obiekcie. Coraz częściej oprócz odległości obiektu od stoku narciarskiego czy term, turyści pytają o możliwość nauki jazdy na nartach biegowych, przejażdżki skuterem śnieżnym czy o specjalne atrakcje dla dzieci, w tym lepienie bałwana ze specjalnie wykwalifikowaną opiekunką. Turyści chcą więcej, a właściciele obiektów muszą na te potrzeby odpowiedzieć, dlatego starają się z roku na rok podnosić atrakcyjność swojej oferty i spełniać wymagania swoich gości — mówi „Rzeczpospolitej” Grzegorz Kołodziej z platformy rezerwacyjnej Noclegi.pl.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Biznes
Ustawa Trumpa, obawy firm transportowych, biznes przeciw unijnym regulacjom AI
Biznes
Fundacja rodzinna, czyli międzypokoleniowy skarbiec
Biznes
Microsoft zwolni 9000 pracowników, bo inwestuje w sztuczną inteligencję
Biznes
Del Monte ogłosiło upadłość. Klienci odwrócili się od konserwowanej żywności
Biznes
KE proponuje nowy cel emisji, polski opór wobec ETS2 i umowa USA-Wietnam